سَلوم!

بین نگارنده پست قبل با این پست ، کلی تفاوت هست . 

اون فنجونی که قبلنا مینوشت رو لولو برد.

تو پست قبل اینجانب 34 بودم و در این پست 35 ساله! با کوله باری از تجربه :))

حالا چون تولدم یادتون نبود، منم یه پست رمزی میزارم و پسوردش رو فقط به اونایی میدم که تولد این اختر تابناک رو یادشون بوده :))) 

*

هفته دیگه یه امتحان خفن دارم که فقط یکی از منابع  (که هنوز کتابش رو هم نخریدم) پونصد صفحه اس . گریه حضار!

باید هرجور که شده بخونمش و قبول شم . 

*

شب تولدم هم خوب بود . خوش گذشت و هدیه های خوبی هم گرفتم . از اونجا که دوستانمون برای هدیه تولد از خواهرکوچیکه استعلام میگیرند، منم تو دیجی استایل دونه دونه انتخاب کردم و برا خواهر کوچیکه فرستادم . حالا اون شب پرتقالی هی میگه خب لباسارو بپوش اگه سایزت نبود عوض کنی . دیگه منم خسته شدم و گفتم: بابا کادوها رو خودم انتخاب کردم پرتقالی هیچ! پرتقالی سکوت!

*

آها از عکس تولدم هم بگم خدمتتون، قندون خان که تا دو دقیقه قبلش از خوشحالی بالانس میزد، چنان فیگوری تو عکس گرفته که اصلا روم نشد به کسی نشونش بدم . یه چیزی تو مایه های این که : اه این مسخره بازیا چیه درآوردین، حوصله ام سر رفت!  لب و لوچه آویزون، چشما به حالت خمار رو به گوشه اتاق ، دیگه نگم براتون .

*

از اونجا که وقتی بحث درس خوندن میاد وسط تمام کارهای جانبی دنیا برام جذاب میشه . 

الان هم دلم میخواد برای شب مهمون دعوت کنم . هم دوست دارم رنگ پیکو بخرم و دوتا از دیوارهای خونمون رو رنگی کنم . هم حس میکنم باید تو فربرقی کلیه غذاهای موجود رو امتحان کنم . اوه اوه خرید هم که دارم!

*

پس تا درودی دیگر . بدرود :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جامعه بیماران نادر میاستنی ایران رازهايي براي خانه داري موفق سفر به تبریز الکترونیک عصر جوان fanoos.store اُکالیپتوس اخبار و سوالات استخدامی 99