به مبارکی اینکه بالاخره در نوزدهم فروردین بدون تاخیر به اداره رسیدم گفتم بیایم و کرکره اینجا رو بالا بزنم و بگم : سلامممممم

اول اینکه عید شما مبارک!!! به قول دوستمون الان دیگه وقت تبریک عید نیست، دو هفته دیگه کریسمسه :)))

امروز 19 فروردین روز نوشتن آرزوها و خواسته هاست که به شرف الشمس هم معروفه .  اونایی که پارسال مثل من آرزوهاشون رو نوشتن، یه نگاه به لیستشون بندازن ببینن چندتاش تیک خورده :) من خیلی جواب گرفتم و چیزهایی که حتی فکرش رو هم نمیکردم تیک خورده! 

من خودم اعمالش رو انجام نمیدم و فقط آرزوهامو مینویسم و صلوات میفرستم . نوشتن اون شکل ها بهم حس خوبی نمیده و حس میکنم جادوگریه :) عربیه رو هم نمیخونم چون نمیفهمم چیه، باز ترجمه اش قابل قبول تره.

زیر همه آرزوهاتون، برای خودتون و کشورمون،  صلح و آرامش ، تموم شدن این جنگ روانی  و انرژی های مثبت ، رونق گرفتن کسب و کارها و به بار نشستن محصولات کشاورزا هم بنویسین . قول میدم جوهر خودکارتون تموم نمیشه !

*

دوم اینکه تا یک وجب بالای سر در انبوهی از کار و گزارش غرق شدیم و غیبتم موجه موجه است.

سوم اینکه خبرهای خوشی در راه است.

چهارم یه پست بود، که دیگه نیست! کامنت هاتون پیشم میمونه تا به وقتش . اما جواب همه کامنت ها به قول استاد شماعی زاده میشه: خدا قسمت بکنه واسه شمام ایشالا :))

پنجم اگر مهاجرت خانم تاشان رو فاکتور بگیرم، میتونم بگم که خبرهای خوشی در راه است.

ششم خدایی نکرده کسی از خواننده های این صفحه درگیر سیل و عواقبش نشده که؟؟؟ برای همدیگه دعا کنیم، خیر بخواهیم برای هم.

هفتم: مخلص!

*

اونا که هی میگفتن بی حجابی باعث قحطی و خشکسالی شده بیان تکلیف مارو روشن کنن، روسری هارو بکشیم عقب یا نه؟ :)))

بعد چطوره که سیل تو بقیه کشورا عذاب الهی کفار محسوب میشه و تو کشور خودمون صد برابر بیشتر خسارت میبینیم ولی بهش میگن رحمت الهی؟؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی بهترین محصولات عطاری نرم افزار مدیریت مطب وکلینیک رایگان درس Lue گلچین آنلاین گردگیر سازان هدف امیر کیلر Sabrina اطلاعات جامع تکنولوژی و موبایل طرفداران سریال فلش