یکشنبه تو سایت بنیاد کودک میچرخیدم که یه محصل رو انتخاب کنم و در حد توانم ماهانه بهش کمک کنم . انقدر موارد زیاد بود که نتونستم انتخاب کنم.

لیست رو هی کم و کمتر کردم تا رسید به یازده نفر. راستش دلم پیش همشون بود و دوست داشتم همشون رو حمایت کنم . یهو به ذهنم رسید که شاید شماها هم دوست داشته باشید بابا لنگ دراز جودی ها باشید و به یک بنیاد مطمئن و امین معرفیتون کنم.

مهم نیست که مبلغ کمکتون چقدر هست،اونی که ارزشمنده همت و نیت قلبی ماست.

من لیست اونایی که دلم میخواست حمایت کنم و باید از بینشون یکی رو انتخاب کنم و اینجا میزارم، چه این بچه ها رو برای حمایت انتخاب کنید و چه به اطرافیانتون معرفی کنید، دم همتون گرم! 

. محمد امین  سیستان و بلوچستان

2. علی  آمل ، گذشته خیلی سختی داشته و یه جورایی رها شدن اما با وجود شرایط زندگیشون معدلشون عالیه.

3.  آرش سیستان و بلوچستان

4.  علی زابل (همت و اراده اش ستودنیست)

5. رضا  با معدل بیست! زاهدان

6. میثم  زاهدان (سن مادرش و این همه مسئولیتی که رو دوشش هست میثم رو تو لیستم قرار داد)

7. امیر حسین  کرمان  (طفلک تو شرایط بدی دارن زندگی میکنن و یه جورایی چوب ندانم کاری والدینش رو میخوره اما اینجور که با همت درس میخونه حتما" اگر حمایت بشه موفق خواهد بود.)

8. علی  مشهد . از مهمان نوازی ما همین بس که چون باباش عراقی بوده بعد از فوت پدر، بهش یارانه هم نمیدن!

9. اسرا  دخترکم از بروجرد، اینکه مامانش داره برای آینده اشون تلاش میکنه و منتظر کمک بقیه نیست خیلی ارزشمنده.

10.  محمد رضا  سه قلو ها! خانواده اش فکر اقتصادی خوبی دارند و با وجود زمینگیر بودن پدر روند رو به رشدی رو دارند خدارو شکر . با وجود هزینه های زیاد زندگی  هزینه زندگی یه بچه هم سخته، چه برسه به سه قلو!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرد بازار فیلم های بروز Shahr khodro khorasan sarvar kolle iran هيلارين چای داغِ داغ یادداشت های رویایی دکوراسیون چوبی Alone_lover دلنوشته های روزانه من کاشت مو